روش‌های ارسال کالا به مشتریان

 

  1. پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی (اولویت اول)

  2. شرکت تیپاکس

  3. سایر شرکت های حمل و نقل جاده ای

 

– پس از ثبت سفارش توسط مشتری و تایید آن در واحد حسابداری فروشگاه، کالا به سرعت توسط تیم پشتیبانی ما بسته بندی شده و تحویل واحد نقلیه جهت ارسال به شرکت پست در همان روز یا روز بعد از سفارش، انجام میشود. لازم به ذکر است قبل از ارسال کالا، همکاران ما جهت هماهنگی لازم و صحت آدرس اعلام شده با مشتری مربوطه تماس تلفنی برقرار خواهند نمود.

 

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود و هزینه ارسال تمامی خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان به تمام نقاط ایران رایگان می باشد.

شهر بوشهر:

سفارش‌ها در شهر بوشهر، در مدت زمان کمتر از دو الی سه ساعت تحویل داده خواهد شد.

شهرستان های استان بوشهر:

سفارش‌های شهرستان های استان بسته به زمان ثبت سفارش، در روز بعد خواهد بود.

سایر استان ها

امکان تحویل سفارش‌های سایر استان ها که تا ساعت ۱۲ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، مطابق فرآیند شرکت پست ۳ الی ۶ روز کاری بعد وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۲ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد.

 

چند نکته:

– تحویل رایگان سفارشات محصور به بخشی از کالاها نمی باشد و هزینه ارسال خریدهای بالای ۵۰۰ هزار تومان از این فروشگاه به تمام نقاط مختلف کشور رایگان می باشد و تنها مبلغ ثابت ۴۵ هزار تومان بابت بسته بندی مخصوص هر سفارش، اخذ می گردد.

– فرد سفارش دهنده،  هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید: http://itemtracking.post.ir