تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

ارائه کالای اصلی در جنوبان

جنوبان اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و برخی از آن‌ها را با گارانتی معتبر و برخی را بدون گارانتی که به کالاهای ته لنجی (کالای ملوانی) شناخته می شوند، عرضه می‌نماید که این دسته از اجناس بدون گارانتی نیز دارای ۷ روز گارانتی تست می باشند. لازم به ذکر است، اکثریت کالاهای موجود در فروشگاه جنوبان از برندهای معتبر جهانی می باشند.

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

ارائه کالا با گارانتی معتبر

اکثریت محصولات ارائه شده در وب سایت جنوبان توسط شرکت پارس سیستم لیان و دیگر نمایندگان رسمی گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و فروشگاه جنوبان هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در جنوبان عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت جنوبان به فروش نمی‌رسد. از این رو است که فروشگاه آنلاین جنوبان، اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌نماید.

توجه: تمامی کالاهایی که بصورت ته لنجی (کالای ملوانی) وارد بنادر کشور از جمله بندر بوشهر می شوند، کاملاً قانونی بوده و ضمن تضمین اصالت کالا، مانند دیگر کالاها، دارای ۷ روز گارانتی تست فروشگاه جنوبان نیز می باشند.